Współpracuj z Neoreh

Chcesz dotrzeć ze swoją reklamą do fizjoterapeutów? Mamy na to rozwiązanie!

Na czym polega współpraca?

W obecnych czasach największym wyzwaniem w branży marketingowej jest precyzyjne dotarcie do grupy docelowej. Dla przykładu: reklamy skierowane do pielęgniarek powinny być wyświetlane głównie pielęgniarkom, reklamy do nauczycieli – głównie do nauczycieli. Precyzyjne dotarcie do grupy docelowej znacząco obniża koszty reklamowe, gdyż facebook premiuje precyzyjne dotarcie – niższymi kosztami reklam. Nasze rozwiązanie dociera bezpośrednio do fizjoterapeutów!

O nas

Posiadamy jedną z większych stron na Facebooku o fizjoterapii!

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Każdego dnia ponad 71 000 fizjoterapeutów pomaga pacjentom wrócić do lepszego życia i pełnej sprawności. Część z nich posiada własne praktyki zawodowe i gabinety. Dotarcie do grupy zawodowej “w ciemno” powoduje dodatkowe koszta. Dział marketingu poza publikacją reklamy, musi odpowiednio precyzyjnie “wyłowić” grupę docelową z całych social mediów. A to generuje koszty. Dlatego proponujemy dotarcie bezpośrednio do grupy zawodowej poprzez emisję reklam w naszych kanałach komunikacji.

Co zawierają nasze rozwiązania?

➡  publikację postów o Twoim produkcie/usłudze na naszej stronie NEOREH – blog ciekawskiego fizjoterapeuty, dzięki czemu dotrzesz do fizjoterapeutów.

➡  profesjonalną obsługę agencji marketingowej, która dodatkowo opublikuje reklamę tych postów, aby dotrzeć do większej ilości fizjoterapeutów;

➡  publikację artykułu sponsorowanego na stronie blog.neoreh.pl

➡  publikację bannera na stronie blog.neoreh.pl, prowadzącego do wskazanych produktów/usług.

Skontaktuj się z nami i wybierz odpowiedni pakiet

Matt Olech
tel. 665 858 847

MedMedia Sp. z o.o.
NIP: 9860254443, tel: +48 665 858 847, kontakt@neoreh.pl